Śledztwo

Poczytałem Wasze komentarze i powiem krótko: Smutno mi, Boże! Miał być komitet, śledztwo, sklepik na wspólną własność przejęty, a wyszły z tego wzajemne oskarżenia, obrazy i po sądach ciąganie. Nic z tego dobrego nie wyniknie! Stąd, z emigracji, jaśniej te sprawy widać.

Tekst: dr Jarosław K. Nowakowski

 

سرور اختصاصی ایران

16+

Komentarze:

 1. Krogulec
  Krogulec

  Ja bym pingwina i wróbla prześwietlił. Jak się afera z własnością sklepiku wysypała, na prawo i lewo oskarżenia zaczęli rzucać.

 2. Modraszka
  Modraszka

  A mnie się gołąb podejrzany wydaje. Sam przyznał, że na pieniądze łasy.

 3. Wróbel
  Wróbel

  Ten jest winien, kto skorzystał – tak stara rzymska maksyma mówi. A kto skorzystał? Modraszka jakoś dziwnie sklepik zachwalała. Należy zapytać, jaki miała w tym interes.

 4. Wujcio Hermes
  Wujcio Hermes

  Czas prawdę wyjawić. Sklepik dawno przed urodzeniem Remusa założyłem, a logo nie Remusa przedstawia, tylko po prostu bezimiennego rudzika, symbol wszystkich ptaków umęczonych i zjedzonych przez człowieków. Ale na męczeństwie biznes ciężko zrobić. Przyznam więc – kiedy zaczęto mówić, że to Remusa sklepik, nie dementowałem. Myślę sobie, celebryta ten mój siostrzeniec, sklepikowi trochę sławy nie zaszkodzi, grosik lepszy zarobimy. Ale klnę się, nic z tego osobiście nie mam, każdy grosz na Akcję Bałtycką idzie, na uczenie człowieków o ptakach, na badania, czego ptakom potrzeba, żeby przetrwać mogły w ciężkich czasach człowieczej, pożal się Boże, „cywilizacji”. Ja sam w podartym berecie chodzę.

  1. Krogulec
   Krogulec

   No nieładnie! Cel usprawiedliwieniem kradzieży wizerunku być nie może. Jakby wyrok surowy zapadł, to ja go wykonać mogę.

  2. Wujcio Hermes
   Wujcio Hermes

   Wiem, wiem, źle zrobiłem, o przebaczenie proszę.

  3. Wróbel
   Wróbel

   Jedna jest restrykcyja: jeśli popełniono nie z chęci zysku, ale pro publico bono.

  4. Rudzik Remus
   Rudzik Remus

   Ja Wujowi wybaczam, sprawy przed sąd nie wnoszę i oficjalnie zezwalam mój wizerunek dla dobra wszystkich ptaków używać. Jeśli taki cel sklepiku, sam w nim po powrocie wielkie zakupy zrobię i innych przed świętami namawiam. Bo warto!

  5. Wujcio Hermes
   Wujcio Hermes

   Pro publico bono!

   1. Rudzik Remus
    Rudzik Remus

    A tak przy okazji, ja się gubię, wujcio jest wujciem czy kuzynem?

Nie można komentować.


Zapraszamy do komentowania na facebooku!